Konkurs Dziecięcych Talentów

Wyniki I etapu

II Konkursu Dziecięcych Talentów Polskiego Radia Dzieciom

Mateusz Trzciński z kl. 3 b zakwalifikował się do II etapu konkursu. Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie

Po długich i trudnych debatach, Jury II Konkursu Dziecięcych Talentów Polskiego Radia Dzieciom wybrało 87 dzieci zakwalifikowanych do II etapu konkursu. Wybór był bardzo trudny ponieważ do konkursu zgłosiło się mnóstwo utalentowanych młodych artystów.

Patronat nad konkursem objął Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski.

Spośród blisko 700 zgłoszeń Jury wybrało 87 uczestników, w tym 60 w kategorii piosenka polska, 7 w kategorii piosenka zagraniczna i 20 w kategorii wiersz.

Młodzi twórcy i wykonawcy, którzy za pośrednictwem rodziców, przesłali swoje nagrania do Polskiego Radia Dzieciom, 22 czerwca mogli przekonać się czy zostali zakwalifikowani do II etapu konkursu. Tego dnia, zgodnie z harmonogramem, redakcja Polskiego Radia Dzieciom ogłosiła wyniki I etapu.