Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku

Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2018/2019

Nazwisko nauczyciela Rodzaj zajęć/klasa klasa

Termin

Bober Joanna Zajęcia manualne „Sprawne rączki” klasy pierwsze środa 800-845
Cichocka Małgorzata Zajęcia dodatkowe z fizyki i chemii   poniedziałek 7,8 lekcja
Czyżniewska Paulina Zajęcia dodatkowe „Gry planszowe”   Piątek 1245-1330
Gawinecka Aleksandra Koło języka angielskiego   Czwartek 1340-1425
Guga Małgorzata Zajęcia dodatkowe z języka niemieckiego kl 8  i 3 gim środa od 14:25
Górecki Tomasz Zajęcia z trenerem Klasy pierwsze Piątek 800-845
    Klasy drugie Poniedziałek 800-845
Jastrzębska Martyna Zajęcia dodatkowe z chemii   Środa 1245-1330
Komosiński Piotr Piłka nożna Klasy piąte Wtorek 1435-1520
Krajewski Rafał Piłka nożna Klasy czwarte Wtorek 1435-1520
Mandra Justyna Koło geograficzne   Środa 1345-1425
  Koło przyrodnicze   Wtorek 1345-1425
Mińkowska Monika Zespół wokalny kl. I, II Piątek 1245-1330
Ogrodowska Iwona Historia na „6”   Czwartek 1435-1520
Racka Agnieszka Koło teatralno-literackie 5a, 5b, 4 a środa 1340-1425
  Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego kl III a i III b Czwartek 7 godzina lekcyjna
Świątkiewicz Anna Zajęcia dodatkowe z matematyki   Środa 13.40 – 15.20
Piątek 12.35- 13.30
Wesołowska Sandra Zespół wokalno-taneczny Kl 1 i 2 Czwartek 800-845
    Kl 4 i 5 Piątek 1340-1425
    Kl 7,8 i gimnazjum Piątek 1435-1520
Żelazkiewicz Joanna Zajęcia plastyczne gimnazjum czwartek 1435-1520
  Zajęcia plastyczne klasy 1 i 2 Środa 1245-1330
  Klasy 4 i 5 Poniedziałek 1340-1425
    Klasy 7 i 8 Poniedziałek 1435-1520

 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Nazwisko nauczyciela Rodzaj zajęć/klasa klasa Termin
Baranik Anna Korekcyjno-kompensacyjne 5 a Poniedziałek 1340-1425

Środa 1340-1425

  Dydaktyczno-wyrównawcze 1 a Środa 1245-1330
Bober Joanna Dydaktyczno-wyrównawcze 1 c Czwartek 800-845
Bujalska Małgorzata Korekcyjno-kompensacyjne 3 b Wtorek 1330-1500
Czyżniewska Paulina Korekcyjno-kompensacyjne 2a i 2 b Środa 1245-1330
Piątek 800-845
  Dydaktyczno-wyrównawcze 2a Czwartek 1345-1430
Górecki Tomasz Zajęcia z trenerem Klasy pierwsze Piątek 800-845
    Klasy drugie Poniedziałek 800-845
Kisiel Edyta Korekcyjno-kompensacyjne 3 a Środa 1330-1415
Czwartek 800-845
Komosiński Piotr Gimnastyka korekcyjna Klasy pierwsze Poniedziałek 855-940
    Klasy drugie Poniedziałek 800-845
Mińkowska Monika Dydaktyczno- wyrównawcze 1 c Wtorek 800-845
Mrówczyńska Paulina Korekcyjno-kompensacyjne 8 a Czwartek 1430-1600
Ogrodowska Iwona Zajęcia rewalidacyjne   Poniedziałek 1345-1430
Racka Agnieszka Dydaktyczno-wyrównawcze 3 a i 3 b Czwartek 1430-1515
Rogozińska Ewa Dydaktyczno-wyrównawcze 8a i 8 b Wtorek 1430-1600
  korekcyjno-kompensacyjne 8 b Poniedziałek 1430-16
    8 a i 8 b Czwartek 1430-16
Turkiewicz Marta Dydaktyczno-wyrównawcze 2 a Czwartek 1245-1330
Wiśniewska Wiesława Korekcyjno-kompensacyjne 5 b Wtorek 800-845

Poniedziałek 1340-1425

Zieliński Wojciech Dydaktyczno-wyrównawcze gimnazjum Piątek 1435-1520
    Szkoła podstawowa Wtorek 1435-1520