Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku

Terminy zebrań

HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z RODZICAMI

  • Harmonogram spotkań z rodzicami w roku szkolnym 2023/2024
    -14.09.2023 r. (czwartek)
    – listopad/grudzień 2023 r.
    – 22.12.2024*
    – 12.01.2024*
    -08.02.2024 r
    – 17.04.2024 r.
    -17.05.2024 r.*
    – 28.05.2024 r.
    14.09.2023 r. – przedstawienie regulaminów, WSO, zasady ubezpieczeń, wybór rad
    oddziałowych i przedstawicieli do Rady Rodziców
    11/12.2023 r. – analiza nauki i zachowania, sprawy bieżące
    22.12.2023 r. – informacja o zagrożeniach*
    12.01.2024 r.-przewidywana klasyfikacja śródroczna*
    08.02.2024 r. – podsumowanie I półrocza 2023/24
    17.04.2024 r. – analiza nauki i zachowania, sprawy bieżące
    17.05.2024- informacja o zagrożeniach*
    28.05.2024 r. – przewidywana klasyfikacja końcoworoczna (wtorek)Spotkania zaznaczone *  to termin przekazania rodzicom informacji przez dziennik Librus

 

Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych ustalone decyzją dyrektora szkoły:

    • Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych ustalone decyzją dyrektora  szkoły:2,3 listopada 2023 r. (czwartek, piątek)
      2 stycznia 2024 r. (wtorek)
      2 maja 2024-czwartek
      14-16 maja 2024 r. – egzaminy klas ósmych
      31 maja 2024 r. – piątek

Godziny dostępności nauczycieli w roku szkolnym 2023/2024

Dzień  tygodnia godzina konsultacji
1. Grzegórska Marzena środa 14:30-15:30
2. Wiśniewska Wiesława środa 14:30-15:30
3. Baranik Anna poniedziałek 14:30-15:30
4. Bober Joanna wtorek 14:30-15:30
5. Bujalska Małgorzata środa 15:20-16:20
6. Cichocka Małgorzata wtorek 14:30-15:30
7. Czyżniewska Paulina czwartek 14:30-15:30
8. Frątczak Dorota poniedziałek 14:30-15::30
9. Gajdzińska Karolina poniedziałek 14:30-15:30
10. Gawinecka Aleksandra poniedziałek 14:30-15:30
11. Górecki Tomasz środa 14:30-15:30
12. Jastrzębska Martyna środa 14.35-15.35
13. Kaczmarek -Marjańska Natalia czwartek 14:30-15:30
14. Kańkowska Justyna czwartek 15:30-16:30
15. Kisiel Edyta środa 14:20-15:20
16. Komosiński Piotr wtorek 14:30-15:30
17. Kosacka -Mińkowska Monika czwartek 14:30-15:30
18. Majkowska-Guga Małgorzata poniedziałek 14:30-15:30
19. Marciniak Nina poniedziałek 14:35-15:35
20. Matynia Paweł piątek 13:30-14:30
czwartek 14:30-15:30 /dla rodziców/
21. Ogrodowska Iwona środa 14:30-15:30
22. Ostrowska Renata czwartek 14:30-15:30
23. Racka Agnieszka wtorek 14:30-15:30
24. Salwa Justyna wtorek 14:30-15:30
25. Świątkiewicz  Anna poniedziałek 14:20-15:20
26. Turkiewicz Marta poniedziałek 15:30-16:30
27. Wasilkowska Lilianna środa 15:20-16:20
28. Wesołowska Sandra wtorek 15:30-16:30
29. Wiśniewska Ewa środa 14:30-15:30
30. Wzięch Maciej środa 15:20-16:20
31. Żelazkiewicz Joanna czwartek 14:30-15:30
32. Sztuka Malwina środa co 2 tygodnie 14:30-15:30