Bal andrzejkowy

Tańce, wróżby, wspólna zabawa! Tak wyglądały andrzejki w klasach I – III. Rozpoczęliśmy balem, który poprowadził Pan Paweł Sobota. W pięknych, kolorowych strojach, sukniach balowych, tancerze wirowali i podskakiwali w rytmach znanych przebojów, piosenek dziecięcych oraz tańców klasycznych. Nie brakowało też zabawnych konkurencji, gdzie trzeba było wytężyć nie tylko ciało, ale i umysł! Stanie na jednej nodze i dwóch głowach w jednej parze nie jest takim łatwym zadaniem!

Później przyszedł czas na pyszny poczęstunek, który rodzice zorganizowali w salach lekcyjnych. Nie obyło się także bez wróżb andrzejkowych. Przecież musimy wiedzieć, co nas czeka w niedalekiej przyszłości, jak będzie miała na imię moja żona i która z dziewcząt jako pierwsza w klasie wyjdzie za mąż!

Wychowawczynie klas I-III