Co dodaje mi skrzydeł – moja pasja – nagrodzeni

Laureaci etapu szkolnego II edycji ogólnopolskiego konkursu Co dodaje mi skrzydeł – moja pasja nagrodzeni.

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia 11 uczniów naszej szkoły, laureatów konkursu zorganizowanego przez Fundację Międzynarodowy Ruch Latających Plecaczków/Flying Bag oraz firmę BIC Polska w ramach obchodów V Międzynarodowego Dnia Plecaka, odebrało w bibliotece szkolnej dyplomy i nagrody za kreatywne prace, obrazujące ich pasje dodające im skrzydeł, a nasza placówka otrzymała certyfikat Szkoła pokazująca potencjał swoich uczniów.
Laureatom serdecznie gratulujemy, a organizatorowi i sponsorowi konkursu dziękujemy za fantastyczne nagrody, dzięki którym nasi uczniowie jeszcze bardziej rozwiną swoje pasje.

Oto lista laureatów:

Kategoria: klasy 1-3 (prace plastyczne)

I miejsce: Marcelina Pińkowska – kl. 1a,
II miejsce: Maria Ibron – kl. 1b,
III miejsce: Hanna Promińska – kl. 3b.

Wyróżnienia:

Liliana Golema – kl. 1a,
Zuzanna Strzyżewska – kl. 2b,
Julia Dąbrowska – kl. 3b,
Zuzanna Sikorska – kl. 3b,
Jan Skibiński – kl. 3b.

Kategoria: klasy 4-6

I miejsce: Anna Strzyżewska – kl. 4b (prezentacja),
II miejsce: Julia Skibińska – kl. 4a (praca plastyczna),
III miejsce: Ewa Aptowicz – kl. 5a (praca plastyczna).