Czekoladowy Mikołaj

Akcja charytatywna Samorządu Uczniowskiego Czekoladowy Mikołaj już po raz trzeci zakończyła się sukcesem. Uczniowie w listopadzie przynosili słodycze, aby 6 grudnia ofiarować je dla dzieciom z Placówki Socjalizacyjnej w Aleksandrowie Kujawskim.

Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom serdecznie dziękujemy za aktywny udział w tym przedsięwzięciu. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Pauliny Zielińskiej, mamy naszej uczennicy z klasy 5a, która rozszerzyła tę akcję i zebrała słodkości wśród swoich współpracowników.

Drodzy uczniowie pamiętajcie zatem, że zawsze miło jest dostać prezent w ten szczególny dzień, ale równie ważne jest obdarowywanie innych.

Opiekun SU J. Mandra

Najserdeczniejsze życzenia, zdrowych, pogodnych, przeżytych w radosnym
nastroju Świąt Wielkiej Nocy pełnych wiary, nadziei i miłości

składają