Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku

Dla Świetliczaków i nie tylko…..  „Jesienny widok z okna”

Za oknem widać jesień. Jest chłodno ale słonecznie. Jesienne liście na  trawnikach pokładają się niczym złoty dywan między nagimi drzewami. Spadają liście z drzew i brązowe kasztany. Jesień ozłociła i przybrała ogród czerwonymi liśćmi. Niebo ma kolor popielaty. Zachodzi słońce, choć jest jeszcze późne popołudnie. Ten widok choć smutny i tak jest piękny. Taki jest mój widok z okna.

Drogie Świetliczaki serdecznie zachęcamy Was do udziału w Konkursie „ Jesienny widok z okna” i obserwowania przyrody . Wyglądając przez okno lub wychodząc na spacer obserwujecie zachodzące zmiany w przyrodzie związane z porą roku.

Co masz zrobić:

  • Zrób zdjęcie krajobrazu widzianego przez okno
  • Narysuj co widzisz i zrób zdjęcie swojej pracy
  • Prześlij na adres prace2017@op.pl
  • Czekamy i liczymy na Twoją kreatywność

Opiekunki świetlicy