Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku

Drodzy uczniowie!

Zbliża się koniec roku szkolnego. Jak już zapewne wiecie zakończenie roku spędzimy nie wszyscy razem, ale osobno z podziałem na klasy.
Nie będziemy mieli okazji osobiście podziękować naszym wspaniałym  Nauczycielom. Właśnie dlatego pomyśleliśmy aby nasze oraz Wasze podziękowania umieścić w ostatnim w tym roku szkolnym wydaniu Gazetki Szkolnej.
Jeżeli chcielibyście podziękować lub pozdrowić kogoś z naszych Nauczycieli napiszcie wiadomość, która pragniecie przekazać i wyślijcie pod adres mailowy: marcich3@o2.pl – nie zapomnijcie się podpisać oraz wspomnieć komu dziękujecie i do jakiej klasy należycie!
                                                                                                                    Pozdrawiamy Redakcja Gazetki Szkolnej