Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku

Kartki z Iskierkami Emocji

Uczniowie klasy 1 A, 2 A i 3 B Szkoły Podstawowej nr 3 w Ciechocinku wzięli udział w zimowej edycji akcji „Kartki z iskierkami emocji”. Wymiana kartek była zorganizowana w ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego EMOCJA. Celem akcji było  przygotowanie kartek bożonarodzeniowych i przesłanie ich do projektowego partnera. Nasze kartki otrzymały dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Grodzisku Mazowieckim, Publicznej Szkoły Podstawowej im. J. Korczaka w Czarnocinie i Szkoły Podstawowej w Sławsku.

Wzięliśmy udział w akcji, bo chcieliśmy sprawić radość dzieciom, do których wysłaliśmy kartki. Sami też otrzymaliśmy przepiękne kartki ze świątecznymi życzeniami. Bawiliśmy się przy tym bardzo dobrze, uwolniliśmy naszą wyobraźnię i fantazję. W wykonanie kartek uczniowie włożyli dużo pracy i serca, aby na twarzach rówieśników pojawił się uśmiech, a podczas czytania życzeń przepełniały ich same pozytywne emocje.

A. Baranik, P. Czyżniewska, N.Kaczmarek – Marjańska