Szanowni Rodzice i Uczniowie

W związku z przewidywanym przedłużeniem akcji strajkowej i niemożliwością zorganizowania zajęć dydaktyczno-wychowawczych informuję, że w poniedziałek  15 kwietnia 2019 r. odwołuję zajęcia dla klas I-VII szkoły podstawowej i III gimnazjum.
W dniu tym postaramy się zapewnić opiekę tym dzieciom, którym rodzice nie będą w stanie jej zorganizować. Jeśli mają Państwo możliwość pozostawienia dzieci w domu bardzo proszę o to, gdyż możliwości opieki mamy bardzo ograniczone i nie jesteśmy w stanie jej zapewnić wszystkim uczniom.
Egzamin dla uczniów klas VIII szkoły podstawowej odbędzie się w dniach 15-17 kwietnia zgodnie z harmonogramem, tj. od godziny 9.00. Bardzo proszę o przybycie ośmioklasistów do szkoły najpóźniej o godzinie 8.30.
Jednocześnie informuję, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że strajk zostanie przedłużony na dni 16 i 17 kwietnia. O formie protestu i jego skutkach poinformuję Państwa osobnym komunikatem w dniu 15 kwietnia.
Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za zrozumienie i wsparcie. Za wszelkie niedogodności przepraszam, liczę na Państwa zrozumienie i pomoc.
Proszę o monitorowanie sytuacji w mediach, na www i Facebook
u szkoły.

mgr Maciej Wzięch