Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku

Koncert „W krainie bajek”

21 listopada ciechocińskie kino „Zdrój” znowu wypełniło się po brzegi, tym razem za sprawą  koncertu „W krainie bajek”. Szkoła Podstawowa nr 3 zaprosiła do współpracy – Miejskie Centrum Kultury, Przedszkole Samorządowe nr 1 „Bajka” oraz Przedszkole Samorządowe nr 2 im. Kubusia Puchatka. Widzowie przenieśli się do świata bajek. Licznie zgromadzona widownia wysłuchała utworów wykonanych przez najmłodszych uczniów „trójki”, grup przedszkolnych oraz gościnnie występującej Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej z Raciążka Na scenie zabrzmiały piosenki z  najpopularniejszych bajek m.in. z „Pocahontas”, „Akademiii Pana Kleksa”, „Trolli”, czy „Vaiany”. Bajkowy wieczór poprowadzili uczniowie klas trzecich – Roksana Grzegórska i Mateusz Trzciński, a całość dopełniła przepiękna dekoracja i stroje. Na koniec wszyscy zatańczyli macarenę z Myszką Minnie, która okazała się świetną tancerką.

Wychowawczynie kl.I-III

Sandra Wesołowska