Koncert „W świecie musicali”

Ach, cóż to był za wieczór… 12 lutego ciechocińskie kino „Zdrój” wypełniło się po brzegi, a to za sprawą  koncertu
„W świecie musicali”, który jest kontynuacją cyklu „Pieśni i zwyczaje, które łączą pokolenia”. Szkoła Podstawowa nr 3 zaprosiła do współpracy – Miejskie Centrum Kultury i Klub Senior + Niezapominajka. Widzowie przenieśli się do świata muzyki i tańca. Licznie zgromadzona widownia wysłuchała utworów wykonanych przez utalentowanych uczniów „trójki” oraz podopiecznych p. Sławomira Małeckiego i seniorów. Na scenie zabrzmiały piosenki z  najpopularniejszych musicali m.in. z „Deszczowej piosenki”, „Kotów”, „Skrzypka na dachu”, czy „Metra”. Zainteresowanie koncertem publiczności przerosło oczekiwania organizatorów, a owacje na stojąco wynagrodziły trud i wielkie zaangażowanie wszystkich uczestników, którym składamy wielkie gratulacje za wspaniały występ. Musicalowy wieczór poprowadził absolwent naszej szkoły – Miron Karlewski, a całość dopełniła piękna dekoracja. Koncert przygotowały: p. Marta Turkiewicz (scenariusz, dekoracja, prezentacja multimedialna, układy taneczne), p. Sandra Wesołowska (oprawa muzyczna, układy taneczne), p. Paulina Czyżniewska (dekoracja, układy taneczne), pomocą służyły także panie: Iwona Ogrodowska, Wiesława Wiśniewska, Aleksandra Gawinecka, Martyna Jastrzębska oraz rodzice naszych uczniów.

Serdecznie dziękujemy p. Leszkowi Promińskiemu za bezinteresowne, profesjonalne nagłośnienie i obsługę koncertu – bez Pana tak to by nie zabrzmiało! 😊