Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku

Laureat w konkursie InstaLogik

Laureat III miejsca na szczeblu ogólnopolskim w konkursie InstaLogik

Maksym Mysiara  uczeń klasy 6a Szkoły Podstawowej Nr 3 w Ciechocinku zastał Laureatem III miejsca na szczeblu ogólnopolskim , uzyskał 2 wynik  w województwie kujawsko pomorskim w III edycji Konkursu Instalogik 2021/22

InstaLogik to popularyzatorski konkurs matematyczno-informatyczny dla uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej.

Celem konkursu jest zachęcenie uczniów do zmierzenia się z zadaniami logicznymi oraz prostymi zadaniami programistycznymi, które wprowadzają uczniów w świat programowania. W ogólności jego celem jest rozwijanie zainteresowań matematycznych i programistycznych młodzieży oraz propagowanie myślenia komputacyjnego.  InstaLogik jest świetną okazją, aby rozwijać swoje umiejętności i pasje logicznego, algorytmicznego i kreatywnego myślenia, a po zgłębieniu pierwszych tajników programowania i informatyki, spróbować swoich sił w Olimpiadzie Informatycznej Juniorów.

nauczyciel informatyki   Małgorzata Cichocka