Międzynarodowy Projekt Edukacyjny „Emocja”

Wszystkim rodzicom i nauczycielom zależy na tym, aby wychować dzieci na mądrych i szczęśliwych ludzi, samodzielnych i twórczych. Wprowadzenie dzieci w świat wartości moralnych, jest niezwykle ważne, gdyż są one fundamentem dalszego życia. Dlatego aby budować od najmłodszych lat przyjazny stosunek do ludzi, uczniowie klasy 1a i 2b wzięli udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym „Emocja” i przygotowali Kartki z Iskierkami Emocji. Napisali piękne świąteczne życzenia. Kartki wysłaliśmy do zaprzyjaźnionych Szkół Podstawowych w Lubinie i Teresinie. Cieszymy się że mogliśmy wziąć udział w tym projekcie. W czasach wszechobecnej elektroniki zapomina się jak wielką frajdę sprawia wykonanie i otrzymanie kartek świątecznych.

Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu przepięknych kartek. P.Czyżniewska, N.Marjańska