Osiągnięcia uczniów – I półrocze 2013/2014

Sportowe:

I miejsce dziewcząt w Turnieju Piłki Siatkowej w ramach Powiatowej Gimnazjady,IV miejsce w ćwierćfinale Gimnazjady Wojewódzkiej.
III miejsce Drużyny Piłkarskiej Dziewcząt i I miejsce chłopców w rozgrywkach organizowanych w ramach festynu „Nastolatków wyczyny bez narkotyków, alkoholu, nikotyny”.
IV i VI miejsce w XI Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego- Służewo 2013 ( Rafał Langner, Weronika Dąbrowska)
II miejsce chłopców i III miejsce dziewcząt w Turnieju Piłki Nożnej w ramach Powiatowej Gimnazjady.
III miejsce w piłce ręcznej dziewcząt w ćwierćfinałach Gimnazjady Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
Alex Karkosik – II miejsce w Pucharze Rotax Max Challenge Polska 2013 Mini Max – zawody kartingowe

Plastyczne:

III miejsce w 23 Wojewódzkim Konkursie Plastycznym” Gdybym był malarzem” – Daria Trojanowska
Wyróżnienie w konkursie plastycznym „Przyroda Województwa Kujawsko-Pomorskiego jakiej nie znacie” – Paulina Małkiewicz.
III miejsce w XIV Powiatowym Konkursie Plastycznym dla Dzieci i Młodzieży „Na ludowo czyli kujawskie klimaty – Oliwia Kwiatkowska.
Wyróżnienie w VIII Powiatowym Konkursie na Plakat Profilaktyczny „Nastolatków wyczyny bez narkotyków, alkoholu i nikotyny – Kacper Bylicki, Daria Brożek.
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny – „Zawsze zielono, zawsze niebiesko”- wyróżnienie ,Joanna Litwin

Inne:

W VII Powiatowym Konkursie Piosenki i Recytacji Poezji Patriotycznej:
I miejsce – Daria Trojanowska kategoria
II miejsce – Julia Bartoszek piosenka
I miejsce – Daria Trojanowska – kategoria poezja
Wyróżnienie w otwartym konkursie fotograficznym ”Oblicza przyrody” zorganizowanym z okazji III Lubelskiej edycji Nocy Biologów” – Katarzyna Ulaszewska
Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych:
Kamil Mrówczyński, Piotr Pietrzak – biologia
Piotr Pietrzak – historia, biologia