Otrzęsiny 2013

Tradycją naszego gimnazjum stało się, iż w rocznicę nadania szkole imienia Polskich Olimpijczyków obchodzimy Święto Szkoły. Uroczystość ma bogatą oprawę artystyczną i polączona jest z otrzęsinami klas I. Społeczność szkolna dnia 1 października 2013 roku zebrała się na hali sportowej i obserwowała zmagania sportowe, plastyczne i naukowe klas pierwszych. Wszystkie  etapy sprawdzające możliwości i umiejętności uczniów zakończyły sie pomyślnie.
Klasy pierwsze po ślubowniu otrzymały certyfikat potwierdzający ich dojrzałość i fakt przyjęcia w poczet gimnazjalistów. Dalsza część uroczystości miała miejsce w auli naszego gimnazjum. Tutaj każda klasa prezentowała swoje zdolności artystycze i  chciała w sposób najbardziej zaskakujący wyróżnić się spośród innych. Zabawa była bardzo udana.
W tym dniu wybieramy również Sportsmenkę i Sportowca Roku. Zostali nimi: Patrycja Stawska ( 3b) i Rafał Langner (3b).

Redakcja „Spodławek”tn_DSC_0371
tn_DSC_0920
tn_DSC_0012 (2) tn_DSC_0078 (2)  tn_DSC_0444 tn_DSC_0550 tn_DSC_0625 tn_DSC_0668 tn_DSC_0828 tn_DSC_0869 tn_DSC_0959

a href=”http://gimciech.com/wp-content/uploads/2013/10/tn_DSC_0920.jpg”