Przegląd Młodych Talentów Wokalnych

Dnia 14 kwietnia 2019r. odbył się Przegląd Młodych Talentów Wokalnych w Konecku, w których prezentowali się soliści z całego powiatu. Do przeglądu przystąpili nasi uczniowie: Aleksander Wonorski w utworze „Ojczyzna”, Alicja Biegała – „My heart will go on” (w wersji polskiej), Patrycja Bibro – „O mnie się nie martw”, oraz Aurelia Tomaszewska – „Byle jak”, Kinga Cieślak – „Stokrotka”, oraz Alicja Mińkowska „Poszła Karolinka” – grająca również na skrzypcach.
Wspaniała praca naszych uczniów pod bacznym okiem Sandry Wesołowskiej i Moniki Kosackiej-Mińkowskiej przyniosła kolejne sukcesy konkursowe. W kategorii 13-19 lat Aurelia Tomaszewska zajęła III MIEJSCE, Aleksander Wonorski zdobył WYRÓŻNIENIE. W kategorii 6-12 lat Alicja Mińkowska zajęła III MIEJSCE.
Gratulujemy!