Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku

Sukces Ciechocińskich Koszykarek z Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków

Dnia 10.04.2013r. w Grudziądzu odbyły się półfinały województwa Kujawsko-Pomorskiego w koszykówce dziewcząt. Pewne zwycięstwo w powiecie oraz 1 miejsce w ćwierćfinale województwa we Włocławku dało nam szanse walczyć z najlepszymi drużynami naszego regionu. Do tego etapu awansowało tylko 8 najlepszych drużyn z całego województwa, w tym koszykarki z naszej szkoły. Dziewczyny  walczyły do końca o zwycięstwo, ale rywalki okazały się lepsze. Niestety na tym etapie musiałyśmy zakończyć udział w tych zawodach, jednak i tak jesteśmy niezmiernie szczęśliwe, ponieważ nasz cel został osiągnięty. Mamy nadzieje, iż udowodniłyśmy wszystkim, na co nas stać. Najważniejsze jest jednak to, że nie zakończyłyśmy jeszcze przygody z koszykówką. Przed sobą mamy sparingi, być może turniej, a kto wie, może nawet niektóre z nas zdecydują się na dalszą grę w szkole średniej. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i cieszymy się, że jeszcze się Wam zaprezentujemy.