Sukces gimnazjum

SONY DSCUroczysta gala podsumowująca wojewódzki Konkurs Ministra Edukacji Narodowej „Szkoła zawodowa – mój wybór” odbyła się w Bydgoszczy 30.04.2015  w Pałacu Młodzieży.

Zaproszeni zostali: Wicewojewoda województwa kujawsko-pomorskiego Pan Zbigniew Ostrowski, dyrektorzy i nauczyciele,
a przede wszystkim uczniowie z 56 szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa kujawsko-pomorskiego, którzy nadesłali 206 prac na konkurs. Gospodarzem gali była Pani Anna Łukaszewska Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty .

Gimnazjaliści z Ciechocinka nadesłali najwięcej prac i zebrali najwięcej nagród.
Nagrody otrzymały:
Katarzyna Krzemińska – II miejsce w kategorii praca pisemna (opiekun Pani Kamilla Bolewicka),
Paulina Świstek – III miejsce w kategorii praca pisemna  (opiekun Pani Kamilla Bolewicka),
Ewa Szczęsna – wyróżnienie w kategorii praca pisemna (opiekun Pani Anna Władkowska),
Wiktoria Chmielewska – wyróżnienie w kategorii praca plastyczna (opiekun Pani Joanna Żelazkiewicz).

Nasze uczennice wraz z Panią Joanną Żelazkiewicz udzieliły też wywiadu dla toruńskiego radia „Pik”. Prace zwycięzców zostaną przesłane do Warszawy na centralny etap konkursu.

SONY DSC SONY DSC  SONY DSC