Uczniowie z SP1 w naszej szkole

27 marca 2019 roku gościliśmy w naszej szkole uczniów przyszłych klas czwartych i siódmych wraz z rodzicami na „Dniu Otwartym” szkoły. Nasza młodzież i dzieci zaprezentowali krótki program artystyczny z piosenkami i tańcami. Dyrektor Szkoły Pan Maciej Wzięch przedstawił naszą szkołę, zasady jej funkcjonowania i najważniejsze wydarzenia. Uczniowie SU Kacper Śledź i Filip Kacała przygotowali film prezentujący placówkę i nauczycieli. W drugiej części imprezy przyszli uczniowie zwiedzali szkołę, poznawali nauczycieli a także zbierali kolekcję naklejek z poszczególnych sal lekcyjnych. Zabawie towarzyszyły wesołe konkursy, pokazy i słodkości.Uczniowie Samorządu Szkolnego składają podziękowania wszystkim uczestnikom, dyrekcji oraz nauczycielom, którzy okazali pomoc przy organizacji tego dnia.

Uczniowie SU