Informacja dot. Covid 19

W związku z powiększającą się w kraju liczbą zachorowań na Covid 19, również w naszym powiecie, który znajduje się od kilku tygodni w strefie czerwonej, czyli z największymi obostrzeniami zwracam się do Państwa z apelem o nieprzysyłanie do szkoły dzieci z infekcją, przeziębieniem i gorączką, także ze stanem podgorączkowym.
Proszę także o zatrzymanie w domu dzieci, jeśli któryś z domowników przebywa  na kwarantannie lub miał pobierany wymaz w kierunku Covid 19, czuje się źle, jest chory lub przeziębiony.
Proszę Państwa o te szczególne środki ostrożności, bowiem w szkole codziennie spotyka się kilkaset osób z różnych środowisk, a taka sytuacja  sprzyja rozwojowi epidemii. Wśród Państwa bliskich oraz pracowników szkoły są także osoby z grupy większego ryzyka, zwyczajnie obawiamy się o  Państwa i nasze zdrowie.
Informuję, że każdorazowo w przypadku otrzymania informacji o możliwości zagrożenia COVID-19 przez naszego ucznia lub jego rodziny, każda wiadomość jest  sprawdzana indywidualnie, konsultowana z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną, a podejmowane działania są koordynowane z sanepidem.
Dziękuję za zrozumienie.

mgr Maciej Wzięch