Webinar 8-klasistów dot. egzaminu z matematyki

Szanowni Państwo,

W imieniu Polskiego Instytutu Edukacji informujemy o kolejnym terminie spotkania online z cyklu darmowych webinarów przygotowujących uczniów do egzaminu 8 – klasisty z matematyki.

Najbliższy webinar odbędzie się 9 lutego o godzinie 18:00.

Dotychczasowe webinary zgromadziły ponad 6 000 uczniów. Komentarze rodziców i dzieci zebrane w trakcie webinarów są gwarancją wysokiej skuteczności naszej inicjatywy edukacyjnej.

Warunkiem dołączenia do webinaru jest zapis na stronie https://zday.pl/darmowy-webina…

Każda osoba, która zapisała się na cykl webinarów otrzyma w dniu webinaru link umożliwiający dołączenie do spotkania online.

Jeżeli chcecie Państwo jako szkoła wykazać inicjatywę i wsparcie swoim uczniom, prosimy o poinformowanie uczniów i ich rodziców o cyklu darmowych webinarów.

W programie webinarów zaplanowane jest:

1. Przedstawienie budowy arkusza i wytłumaczenie jak prawidłowo uzupełnić wyniki zadań
  2. Na czym się skupić, aby zdać na upragnionym poziomie
  3. Rodzaje zadań
  4. Techniki rozwiązywania zadań
  5. Wspólne rozwiązywanie zadań

Sposoby radzenia sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami

Polski Instytut Edukacji