Wielkanocne spotkanie

W 2018 roku nasza szkoła zainicjowała współpracę z Klubem Seniora + Niezapominajka. Od tej pory różnice i podobieństwa między trzema pokoleniami junior-nauczyciel- senior stały się doskonałą bazą do organizacji wielorakich kontaktów w niezmiernie przyjaznym klimacie. Wspólne zabawy, ciekawe zajęcia, warsztaty oraz świętowanie różnych uroczystości nieustannie sprzyjają wzajemnemu uczeniu się
z pożytecznym „łączeniu pokoleń”

4 marca 2019 roku odbyło się niecodzienne spotkanie wielkanocne, które przygotowała klasy 4b Szkoły Podstawowej nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku pod kierunkiem nauczycieli: mgr Wiesławy Wiśniewskiej i mgr Martyny Jastrzębskiej. Najważniejsza częścią spotkania było przedstawienie pt. „ Wielkanoc tuż tuż…” Ponadto dzieci sprawiły Seniorom dużą radość obdarowując ich świątecznymi piernikami w kształcie wielkanocnej pisanki oraz baranka.
Seniorzy odwdzięczyli gromkimi brawami oraz słodkim poczęstunkiem.

Spotkanie uczniów z Seniorami stały się już imprezą cykliczną.

M.Jastrzębska