Włodzimierz Lubański z wizytą w SP3

24 maja naszą szkołę odwiedził jeden z najwybitniejszych polskich piłkarzy, pan Włodzimierz Lubański. Pan Włodzimierz w latach 70 był uznawany za jednego z najlepszych światowych napastników, w 1972 wraz z polską drużyną zdobył olimpijskie złoto, a w reprezentacji Polski rozegrał 75 spotkań zdobywając 48 bramek.
Na wstępie uczniowie zobaczyli film, który przedstawiał wspaniałe akcje i przepięknie zdobyte bramki, po czym pan Włodzimierz opowiedział o swojej bogatej karierze, oraz co trzeba robić i jak być zmotywowanym aby osiągnąć sukces. Nasz bohater cierpliwie odpowiadał na liczne pytania zadawane przez uczniów wszystkich roczników, a autografom i wspólnym zdjęciom nie było końca.
Młodzież szkolna podziękowała panu Włodzimierzowi gromkimi brawami za wspaniałą lekcję historii polskiego sportu i poświęcony nam czas.