Wycieczka nad morze

W piątek 5 maja uczniowie klas 4a i 5a odwiedzili Gdynię i Sopot.  Wczesnym rankiem uczestnicy wycieczki ruszyli autokarem spod szkoły, aby już o 10.00 zwiedzać Dar Pomorza. Kolejną atrakcją było uczestnictwo w bardzo ciekawej lekcji laboratoryjnej dotyczącej rekinów. Lekcja odbyła się w Akwarium Gdyńskim. Głośne rozmowy i uśmiechnięte miny podczas podróży do następnego  etapu wycieczki jakim był Sopot, dawały do zrozumienia, że pobyt w Gdyni wzbudził wiele pozytywnych emocji.  Spacer po pięknym molo był relaksujący mimo bardzo wietrznej pogody.  Wszyscy wsłuchiwali się w szum morza i obserwowali statki pojawiające się na horyzoncie.  Uczniowie bardzo zadowoleni i pełni wrażeń wrócili do Ciechocinka.