Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku

Prymus Pomorza i Kujaw

Jest nam miło poinformować, że uczeń naszej szkoły Wojciech Gawinecki z klasy 3c otrzymał  kolejny raz stypendium marszałka województwa kujawsko- pomorskiego „Prymus Pomorza i Kujaw”

Wojtek w marcu bieżącego roku został laureatem wojewódzkiego konkursu z języka niemieckiego, do którego przygotowywał się pod kierunkiem pani Joanny Monety.

Projekt stypendialny „Prymus Pomorza i Kujaw” został stworzony z myślą o uczniach, którzy dobrze radzą sobie w nauce z przedmiotów przyrodniczych, informatycznych, matematyki, języków obcych oraz przedsiębiorczości. Dodatkowe środki finansowe uczniowie mogą wykorzystać między innymi na rozwój naukowych zainteresowań.

Warunki, które uczeń musiał spełnić łącznie aby ubiegać się o stypendium:

  • w roku szkolnym 2016/2017 otrzymał promocję do następnej klasy bądź otrzymał świadectwo ukończenia szkoły;
  • uzyskał w jednym z trzech ostatnich, zakończonych lat szkolnych (2014/2015, 2015/2016 i 2016/2017) tytuł laureata lub finalisty konkursu lub olimpiady
  • uzyskał w roku szkolnym 2016/2017 co najmniej jedną ocenę celującą lub bardzo dobrą spośród przedmiotów: przyrodniczych, informatycznych, języków obcych, matematyki, przedsiębiorczości, realizowanych jako obowiązkowe zajęcia edukacyjne.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

 

Skip to content