Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku

Andrzejkowy zawrót głowy

30 listopada 2017 roku uczniowie naszej szkoły bawili się na Andrzejkach, pod hasłem „Twoja twarz wygląda znajomo„, które zorganizowały panie: Paulina Mrówczyńska, Edyta Kisiel i Justyna Mandra. Impreza rozpoczęła się wspólną zabawą z Pierwszakami, podczas której starsi uczniowie zaprosili najmłodszych do roztańczonego „Pociągu” czy „Kaczuszek”. Kolejnym punktem zabawy był „Pokaz talentów„, w którym ochotnicy zaprezentowali zdolności taneczne, wokalne i recytatorskie. Po występach, przyszedł czas na dyskotekowe szaleństwo. Andrzejkowa zabawa przebiegała w koleżeńskiej atmosferze pełnej radości i dobrego humoru. Nad wszystkim czuwali przybyli nauczyciele, którzy też chętnie włączyli się do tańca. Na kolejną imprezę musimy poczekać… do karnawału!

  J.Mandra

 

 

Skip to content