VIII Powiatowym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

Dnia 1.03.2018 r. uczniowie naszej szkoły Karolina Lewandowska, Wojtek Gawinecki i Janek Rosiński uczestniczyli w VIII Powiatowym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych.

Konkurs zorganizowany został  przez Kolegium Kujawskie Towarzystwa Salezjańskiego w Aleksandrowie Kujawskim.

W tym roku uczniowie rozwiązywali test  dotyczący ogólnej wiedzy na temat historii, kultury, geografii, narodowych sportów, muzyki oraz znanych postaci związanych ze Szkocją.

Celem konkursu było: promowanie znajomości języka angielskiego, rozwijanie zainteresowań  innymi  kulturami, rozwijanie wiary we własne możliwości językowe.

Wojtek Gawinecki zajął I miejsce w konkursie, a Karolina Lewandowska i Janek Rosiński otrzymali wyróżnienia.

Opiekunami uczniów są panie Aleksandra Gawinecka i Magda Gapińska.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce!