Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku

Akademia „Dzień Niepodległości” – klasy 4-8

11 listopada odbyła się Akademia z okazji „Dnia Niepodległości”.
Uczniowie klas starszych przybliżyli wszystkim zgromadzonym na tejże uroczystości – dzieje Polski i walkę Narodu Polskiego o Niepodległość.
Przeplatane pieśni między wierszami wprowadzały zgromadzonych w uroczysty i podniosły nastrój.
Występy te kolejny raz przypomniały nam jak ważne są obchody Święta Niepodległości.
Część artystyczną uświetnili uczniowie: 5b -Mateusz Trzciński, Apolonia Piasecka, Aleksandra Kuczyńska, 7b – Marcelina Cichorz, Nikola Adamczyk, Zuzia Piotrowska, Hania Nowakowska, Mateusz Domanowski, Dominik Cieślak, Konrad Kudliński i Staś Rosiński.
Na koniec części artystycznej nastąpiła część muzyczna, w której wystąpili uczniowie zespołu „Olympic” (Magdalena Chaberska, Oliwia Kowalczyk, Karolina Szikorowska, Antosia Suczkow, Julia Dąbrowska, Julia Jastrzębska, Nel Błaszczęć, Ania i Zuzia Strzyżewskie, Franek Ogrodowski, Maya Bagińska oraz Jakub Osiński. Zespół wykonał kilka pieśni patriotycznych.

I.Ogrodowska, W.Wiśniewska, A.Gawinecka, S.Wesołowska