Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku

Czym interesuje się klasa 6b?

Na lekcji z wychowawcą uczniowie klasy 6 b opowiadali o swoich zainteresowaniach swoim kolegom .

Zainteresowania inaczej pasja, hobby – są  to czynności, które nas szczególnie zajmują, pochłaniają bez reszty, do których chętnie wracamy. Towarzyszą nam często przez całe życie. Uczniowie z wielkim entuzjazmem starali się przekazać jak najwięcej informacji o swoim hobby i zachęcić innych, a może raczej zarazić innych nim.

Hobby może relaksować, rozwijać oraz sprzyjać poznawaniu ciekawych ludzi. Jeśli zainteresowania stanowią ważną część naszego życia, opowiadamy o nich– oczywiście pod warunkiem, że zostaniemy o to zapytani. Dobrze, jeżeli potrafimy snuć opowieści o naszym hobby z autentycznym zaangażowaniem i błyskiem w oku.

Małgorzata Cichocka