Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku

Dzień Bezpiecznego Internetu 2024 

Dzień Bezpiecznego Internetu 2024 był  6 lutego ale jego obchody w formie realizowanych w całej Polsce lokalnych inicjatyw edukacyjnych są zaplanowane aż do końca marca 2024.

W naszej szkole w ostatnim tygodniu  przed feriami uczniowie  klas IV- VIII na lekcjach informatyki pod opieką nauczycielek Małgorzaty Cichockiej i Lilianny Wasilkowskiej mieli możliwość wykazania się wiedzą na temat bezpieczeństwa w Internecie. Obejrzeli filmiki edukacyjne zamieszczone na stronie https://www.saferinternet.pl/dbi/pakiety-edukacyjne.html, przygotowywali prezentacje tematyczne oraz plakaty w formie elektronicznej i papierowej a  na parterze szkolnym została przygotowana gazetka dotycząca zasad bezpieczeństwa w sieci.

 

 

Skip to content