Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku

Dzień bezpiecznego internetu

7 lutego ( wtorek)

 

Dzień Bezpiecznego Internetu jest obchodzony od 2004 r. z inicjatywy Komisji Europejskiej. Akcja ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i nastolatków do sieci, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online, a także promocję pozytywnego wykorzystywania internetu. Co roku, DBI organizowane jest w ponad 150 państwach. W Polsce organizatorem wydarzenia jest od 2005 r. Polskie Centrum Programu Safer Internet (PCPSI), które tworzą NASK oraz Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę – realizatorzy unijnego programu „Digital Europe”. Głównym partnerem wydarzenia jest Fundacja Orange.

Zapraszamy do udziału w konkursach pt. „ Bezpieczny Internet”

  • Na plakat
  • Krzyżówkę
  • Oraz rebus dotyczący bezpieczeństwa w Internecie

Do zabawy zapraszamy uczniów klas 4-8

Prace prosimy składać u nauczycielek informatyki do 25 lutego 2023 roku

  1. Małgorzaty Cichockiej w sali nr 5
  2. Lilianny Wasilkowskiej w sali nr 20