Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku

Dzień Dziecka w SP3

1 czerwca obchodziliśmy Dzień Dziecka na świeżym powietrzu zdrowo i sportowo.

Impreza rozpoczęła się od „Śniadania na trawie” na placu zabaw. Uczniowie klas 4-8 przygotowali pomysłowe, klasowe pikniki, na których mogli zajadać zdrowe przekąski. Następnie wszyscy wzięli udział w zawodach sportowych i przeciąganiu liny oraz zmierzyli się z artystycznym zadaniem i malowali kredą swoją wychowawczynię.
Wszyscy świetnie się bawili, szczególnie wyróżnione i nagrodzone zostały klasy IV b za przygotowanie pikniku i udział w zawodach sportowych, VIII a – za udział w zawodach sportowych -przeciąganie liny. W konkursie na rysunek wychowawcy: I miejsce zajęła klasa VIII a, II miejsce klasa Va, III miejsce klasa 4b, wyróżnienia klasy: IV a, VI a, VI b, VII a, VII b.
Na zakończenie imprezy czekała na wszystkich pyszna grochówka i grill.

Samorząd Uczniowski

Galeria: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.323877875844558&type=3