Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku

Egzamin ósmoklasisty z WP Pilotem

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty online z WP Pilotem

W związku z zamknięciem szkół WP Pilot oferuje zdalne zajęcia dla uczniów szkół podstawowych szykujących się do egzaminu ósmoklasisty. Darmowe lekcje będą prowadzone przez doświadczonych nauczycieli.
Darmowe lekcje z języka polskiego i matematyki dla ósmoklasistów przygotowujące do Egzaminu Ósmoklasisty zaczną się od 19 marca (czwartek) o godzinie 11.00. Doświadczeni nauczyciele – korepetytorzy będą przez 90 minut pomagać w przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty. Przed pandemią koronawirusa egzamin z całego materiału szkoły podstawowej zaplanowany był na 21-23 kwietnia. Lekcje będą prowadzone na żywo, w każdy dzień roboczy (oprócz weekendów) o godzinie 11.00.