Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku

Fakty i mity dotyczące szczepień

W poniedziałek, 6 września o godzinie 16.30  w auli Szkoły Podstawowej nr 3 w Ciechocinku odbędzie się spotkanie  informacyjne dla rodziców klas 6, 7, 8 pt. COVID-19 – fakty i mity dotyczące szczepień.
Gościem i prelegentem będzie ordynator Kliniki Rehabilitacyjno-Kardiologicznej Collegium Medicum UMK w Toruniu dr nauk medycznych Cezary Guga.
Serdecznie zapraszam rodziców, jak i wszystkie osoby zainteresowane lub niezdecydowane na spotkanie, w trakcie którego będziecie mogli Państwo usłyszeć odpowiedzi na szereg nurtujących Was wątpliwości.
Wejście łącznikiem od strony boiska asfaltowego. Obowiązują zasady reżimu sanitarnego – dezynfekcja, maseczki ochronne.
Serdecznie zapraszam.
Dyrektor Szkoły – mgr Maciej Wzięch