Geograf Roku

Turniej wiedzy „GEOGRAF ROKU”

Zapraszam ponownie w nowym roku szkolnym do wzięcia udziału w całorocznym turnieju wiedzy. Działamy cały rok według poniższego regulaminu:

1. Turniej wiedzy dla uczniów szkół podstawowych klasy IV – VIII szkoły SP klas III gimnazjum
  2. Turniej wiedzy będzie odbywał się cały rok szkolny 2018/2019. Zainteresowani uczniowie otrzymają
    każdego miesiąca zadanie (w terminie do30(31) dnia miesiąca), odrębne zadania dla klas IV !!!
  3. Wszystkie zgłoszone prace z każdego miesiąca będą oceniane skalą punktową 0-5p
  4. Ostatecznego zwycięzcę lub zwycięzców poznamy w styczniu i w w czerwcu (podsumowanie z nagrodami)
  5. Prace należy wykonywać samodzielne, indywidualnie, starannie i z pomysłem!
  6. Wszystkie prace powinny na odwrocie zawierać czytelne informacje:

– temat pracy i data (np. Geograf Roku – Pocztówka z wakacji – 09.2018), imię i nazwisko, wiek, klasa

1. Wyniki turnieju będą podsumowane na stronie internetowej naszej szkoły każdego miesiąca
  2. Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się na zakończenie roku szkolnego 2018/2019.
  3. Wszystkie wątpliwości i zapytania proszę kierować do organizatora: J. Mandra sala 20.

Zadanie 1 (termin realizacji do 30.09.2017, dla wszystkich uczniów od klas IV)

Wykonaj „Pocztówkę z wakacji” format A3 lub A4, techniką collage (papier, plastik materiał, muszelki, piasek, plastelina, inne).