Integracyjne Potyczki Taneczne

Dziś podczas szkolnej imprezy przyjęliśmy do grona społeczności szkolnej nowych uczniów klas IV i VII. Sprawdzili oni swój spryt i zręczność w trakcie wesołych konkursów. W konkurencji, polegającej na zjedzeniu jabłka bez pomocy rąk, lepsi okazali się uczniowie klas IV-tych, natomiast w tańcu z krzesłami zwycięstwo odnieśli przedstawiciele klas IVb i VIIb.

W drugiej części zabawy uczniowie w ramach swoich klas, zaprezentowali umiejętności taneczne. Bawiliśmy się przy najnowszych przebojach jak również przy rytmach z lat 80-tych.

Jury w składzie: Dyrektor Pan Maciej Wzięch, Pani Edyta Kisiel i Pani Agata Bobrowska, nie zdołało wyłonić zwycięscy, gdyż wszyscy bez wyjątku wspaniale przygotowali występ pod względem choreografii, stroju, śpiewu, czy dodatkowych efektów specjalnych. Każda klasa została uhonorowana Nagrodą Główną za swój wkład pracy, umiejętności współpracy w grupie i wspaniałe pomysły. Integracyjne Potyczki Taneczne zakończyły się dyplomami i wspólnym tańcem – zabawą karaoke.

Uczniowie Samorządu Uczniowskiego dziękują wszystkim za zaangażowanie i współpracę oraz zapraszają już dziś, na kolejne „Andrzejkowe Spotkanie Taneczne”.

Justyna Mandra