Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku

Integracyjny wyjazd klasy 6b i 6a

Integracja jest to poprawa relacji pośród grupy osób, polegająca na wzajemnym szacunku, poznawaniu siebie oraz współpracy. Słowo to w dokładnym tłumaczeniu oznacza scalić, czyli tworzyć całość. Integracja może zachodzić pomiędzy dziećmi, osobami w każdym wieku oraz pomiędzy różnymi grupami .

My właśnie 13 grudnia 2022 postanowiliśmy się zintegrować i wspaniale bawić.  Obydwie klasy  6-ste postanowiły spędzić razem czas i wybrać się do Włocławka do sali zabaw „Honolulu”.  To jedyna sala zabaw w Polsce. Z największą w kraju zjeżdżalnią, torem z autami, strefą armatek, „maluchowem” i strefą gastronomiczną.

Śmiechu , radości i niezapomnianych przeżyć było co nie miara.

„Nie to ważne w co się bawić, a jak i co się przy tym myśli i czuje. Można rozumnie bawić się lalką, a głupio i dziecinnie grać w szachy. Można ciekawie i z fantazją bawić się w straż, pociąg, polowanie, w Indian, a bezmyślnie czytać książki”. 

Janusz Korczak

 Małgorzata Bujalska, Małgorzata Cichocka