Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku

Kiermasz świąteczny – 19.XII

Okres przedświąteczny to bardzo pracowity czas, pełen przygotowań do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Szkoła wypełnia się pięknym świątecznym klimatem i wystrojem. W salach, świetlicach, stołówce i w holu stoją różnobarwne choinki. Przez okna zaglądają Mikołajki, renifery i bałwanki, a pod sufitem wirują śnieżynki, gwiazdki i bombeczki. To wszystko za sprawą naszych uczniów, ich rodziców oraz nauczycieli, którym wspólne dekorowanie budynku szkoły sprawia ogromną przyjemność.

Ponadto, ruszyły konkursy zaadresowane do uczniów klas I – III: „Drzewko Bożonarodzeniowe”, „Najpiękniejsza Dekoracja Bożonarodzeniowa” oraz „Anioł Bożonarodzeniowy”.

Jest to świetna okazja, aby nie tylko wykazać się zdolnościami i kreatywnością, ale także przyczynić się do wzbogacenia kiermaszu świątecznego, który odbędzie się 19 grudnia w głównym holu szkoły. Zapraszamy! 

Wychowawczynie klas I-III