Koniec nauki, niech żyją wakacje…

22 czerwca 2018 roku uroczystą akademią zakończyliśmy rok szkolny 2017-2018. Uczniowie podziękowali dyrekcji i nauczycielom za ich całoroczną pracę oraz pożegnali kolegów
i koleżanki, aby udać się na upragnione wakacje.
Swoją obecnością zaszczycili nas: burmistrz Ciechocinka Pan Leszek Dzierżewicz, przewodniczący Rady Miejskiej Pan Marcin Zajączkowski, przewodniczący Rady Rodziców Pan Paweł Rosiński. Zaproszeni goście skierowali do dzieci i młodzieży miłe słowa, życząc dobrego wypoczynku po ciężkich trudach nauki. Dyrektor szkoły Pan Maciej Wzięch wręczył uczniom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i wzorowe zachowanie, nagrody i świadectwa z wyróżnieniem. Prymusem wśród gimnazjalistów została Karolina Lewandowska (śr. 5,6) natomiast w szkole podstawowej Karolina Januszewska (śr. 5,5).Zostali wyróżnieni również uczniowie ze wzorową frekwencją.
Akademię uświetniły wiersze, tańce i piosenki uczniów z klas IV, Ia i VIIa przygotowane pod kierunkiem P. Rackiej, P. Gawineckiej, P. Turkiewicz, P. Wiśniewskiej i P. Mandry. Gościliśmy również uczennice z zespołu Ajki, prowadzonego przez P. I.Krzysztanowicz, ze Szkoły Podstawowej nr 1.
Wszyscy z uśmiechami na twarzy opuszczali mury szkoły, wołając do siebie:

„Do zobaczenia we wrześniu…”

Justyna Mandra