Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

W dniu 7 marca 2019r. odbył się „VIII Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej” pod patronatem szkoły językowej Chata Języków Świata, oraz Starostwa Powiatowego w Aleksandrowie Kujawskim, organizowany przez dyrekcję i nauczycieli języków obcych Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Ciechocinku.
W sali kinowej Miejskiego Centrum Kultury w Ciechocinku od samego rana trwały próby przygotowujące uczestników do konkursu. Do prezentacji przystąpiły nasze uczennice:
1. Patrycja Bibro w utworze Ellie Goulding pt.”Love me like you do”
2. Alicja Biegała w utworze Christiny Aguilery pt. „Beautiful”
Konkurencja była bardzo utalentowana, a jury wymagające – w związku z tym nie udało się stanąć na podium. Jednakże wzbogaciło to nasze dziewczyny o nowe doświadczenie i dalszą pracę nad aparatem głosowym. Był to czas pełen wrażeń i muzycznych doznań, a organizatorzy konkursu sprawili, że panowała przyjazna atmosfera.
Dzień konkursowy zakończył się pizzą z panią Sandrą W. 🙂
Gratulujemy naszym uczniom muzycznych wrażeń i kolejnego bagażu doświadczeń!