Uczniowie klasy IIa:
Popławski Hubert, Grzegorz Majchrzak, Mateusz Sobieraj, Mikołaj Pasternacki – uczestnicy projektu edukacyjnego w roku szkolnym 2015-16
pod kierunkiem pani Justyny Mandra
zapraszają do udziału w konkursie plastycznym pt.

„Wizytówka miast olimpijskich”

uczniów Publicznego Gimnazjum oraz  klasy IV-VI Szkoły Podstawowej nr 1 w Ciechocinku. Szczegółowy regulamin ponizej.
Czekamy na Wasze prace i życzymy wspaniałych pomysłów!

Justyna Mandra

Konkurs plastycznych dla uczniów gimnazjum i szkoły podstawowej pt.”Wizytówka miast olimpijskich”
Regulamin konkursu:

1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych klas IV – VI i gimnazjum

2.Celem konkursu jest poznanie walorów turystycznych wybranych miast świata

3.Inspiracją pracy powinny być charakterystyczne obiekty miast organizujących letnie lub
zimowe igrzyska olimpijskie

4.W pracy należy zaprezentować obiekt (pomnik, ratusz, obiekt sakralny, ratusz, zamek, wieża, itp….), który jest wizytówką, symbolem rozpoznawalnym miasta, które było lub będzie w najbliższym czasie organizatorem igrzysk olimpijskich letnich bądź zimowych.

5.Pracę należy wykonać w formacie A3, techniką płaską do wyboru: (farba, pastele, ołówek, kredki)

6.Kompozycja pracy własna, wykonanie samodzielne, indywidualnie

7.Praca powinna na odwrocie zawierać czytelne informacje:

– tytuł

– imię i nazwisko

– wiek, klasa

– szkoła, adres szkoły

– opiekun pracy

– telefon kontaktowy lub adres e-mail

1. Prace będą oceniane w dwóch kategoriach: klasa IV-VI SP i gimnazjum
  2. Prace należy dostarczyć na adres organizatora w terminie do 20 maja 2016 roku
  3. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 25 maja, o czym uczestnicy zostaną powiadomieni telefonicznie lub drogą e-mail
  4. Rozdanie nagród odbędzie się 2 czerwca 2016 o godzinie 15:00 (w przypadku zmiany terminu uczestnicy zostaną poinformowani.)
  5. Wszystkie prace stają się własnością organizatora i zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej podczas święta X lecia szkoły (wrzesień 2016r)
  6. Organizator zastrzega sobie prawo do przetwarzania danych osobowych oraz do eksponowania prac na terenie placów oraz w formie materiału zdjęciowego na stronie internetowej szkoły
  7. Dostarczenie prac jest jednocześnie wyrażeniem zgody na warunki regulaminu.
  8. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej Publicznego Gimnazjum
    gimciech@poczta.onet.pl

Organizatorzy konkursu:
Uczniowie klasy IIa: Popławski Hubert, Grzegorz Majchrzak,Mateusz Sobieraj, Mikołaj Pasternacki – projekt edukacyjny 2015-16 pod kierunkiem pani Justyny Mandra
Publiczne Gimnazjum im. Olimpijczyków Polskich ul.Wojska Polskiego 37