Konkursy Samorządu Uczniowskiego

Przedstawiamy wyniki konkursów, które były organizowane przez SU w semestrze drugim:

8 marca przeprowadziliśmy wśród wszystkich dziewcząt szkoły konkurs

Fryzury na Dzień Kobiet:

I miejsce: Lena Brożek, Julia Kardasz – Ib

Wanessa Kołowrocka IVa

II miejsce: Blanka Mikszewicz Ib

Estera Podczaska IVa

Hanna Nowakowska IVb

III miejsce: Gabrysia Bojanowska Ia

Zuzia Piotrowska Ivb

14 lutego 2019 podczas akcji charytatywnej Kawiarenka Słodkości, odbył się konkurs na najpiękniejsze

Walentynkowe Słodkości:

I miejsce –  Damian Góralski Vb

II miejsce – Lena Szadłowska, Jakub Cichocki IVa,
Apolonia Piasecka IIb,

III miejsce – Alicja Mińkowska Ia
Jakub Świątkiewicz Va,
Natalia Stasiak Vb,
Tymon Mińkowski IVb

Dominika Mrówczyńska VIIIa

Wyróżniliśmy również klasy za zaangażowanie w akcję charytatywną „Kawiarenka Słodkości”. Szczególne podziękowania kierujemy do uczniów klasy Vb oraz do wychowawcy za największy wkład w przygotowanie słodkości. Dziękujemy uczniom z klasy IV b, II b, II a, V a, VIII a i VIII b, którzy również w dużym stopniu wzięli udział w tej akcji. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za udział w konkursach i gratulujemy zwycięzcom!!!

Uczniowie SU