Lampiony

Drodzy uczniowie,

Lato zbliża się wielkimi krokami. Dziś dla Was pomysł wykonania lampionu, który możecie postawić na tarasie, balkonie itp. Lampion to świetna wakacyjna dekoracja. Do wykonania go potrzebujecie: słoik,  letnie kwiaty, dwustronną taśmę klejącą, nożyczki oraz świeczki.

Szklany słoik musicie okleić dookoła dwustronną taśmą klejącą, a następnie ściągnąć zabezpieczenie. Do klejącej warstwy taśmy przyklejcie kolorowane polne kwiaty, liście, źdźbła zboża.

Zachęcam do zrobienia zdjęć swoich lampionów i wysłania do mnie lub do swoich wychowawców.

Mój adres e-mail: jastkris2@wp.pl

Martyna Jastrzębska

Lampiony ze słoika

Lampiony ze słoika wykonacie w bardzo prosty sposób z letnich kwiatów i dwustronnej taśmy klejącej. To doskonałe propozycja na twórczą pracę dla dzieci. Efekt jest fantastyczny, a takie lampiony to przepiękna wakacyjna dekoracja na letnie przyjęcie. Do wykonania lampionów potrzebujesz: dowolnej wielkości szklany słoik, dwustronną taśmę klejącą, kolorowe kwiaty polne, nożyczki, świeczki. Szklany słoik oklejamy dookoła dwustronną taśmą klejącą, a następnie ściągamy zabezpieczanie. Do klejącego się słoika przyklejamy polne kwiaty, liście, źdźbła zboża. Możecie je zebrać wcześniej, lub oklejać słoik podczas spaceru z dzieckiem. To bardzo prosta, twórcza i kreatywna dekoracja, którą z łatwością wykona każde dziecko.

Opublikowany przez Moje Dzieci Kreatywnie Środa, 3 czerwca 2020