Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku

Mamma Mia na scenie MCK

 Dnia 27 kwietnia gimnazjaliści z klas trzecich zaprezentowali ponownie swoje wspaniałe umiejętności aktorskie i taneczne na scenie sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Ciechocinku, w spektaklu muzycznym „Mamma Mia”. 
Zaszczyceni zostaliśmy obecnością Starosty i Wicestarosty powiatu aleksandrowskiego, przedstawicieli Rady Miasta Ciechocinka oraz rodziców, nauczycieli i wielu mieszkańców. Warto  podkreślić, iż przedstawienie, do którego scenariusz napisała Amelia Bogusławska z klasy IIIa, podziwiali już wcześniej nasi uczniowie i rodzice. Trzecioklasiści odnieśli kolejny sukces, o czym świadczyły gorące brawa ze strony publiczności i pochwały talentu aktorskiego po spektaklu.
Życzymy wszystkim rozwijania swoich pasji podczas dalszej edukacji!
J.Mandra