Możliwy strajk

Szanowni Rodzice uczniów naszej szkoły.

W związku z tym, że jest prawdopodobne, że od poniedziałku 8.04.2019 r. większość pracowników naszej szkoły przystąpi do strajku, może nastąpić odwołanie zajęć.
Zwracam się do Państwa z prośbą o przewidzenie możliwości zapewnienia swojemu dziecku opieki.
Zgodnie z Ustawą z dnia 21 maja 1991 r. o rozwiązywaniu sporów zbiorowych Dyrekcja szkoły zostanie poinformowana o liczbie nauczycieli, którzy przystąpią do strajku dopiero w dniu 8 kwietnia.
Może dojść do sytuacji, w której opieka w świetlicy szkolnej będzie niemożliwa.
Na bieżąco będę Państwa informował, czy strajk się odbędzie, jak długo będzie trwał i ilu nauczycieli do niego przystąpi.
Za wszelkie niedogodności przepraszam, licząc na Państwa zrozumienie i pomoc. Jednocześnie proszę o monitorowanie sytuacji w mediach, na www i facebook´u szkoły.

Bardzo proszę o zrozumienie w tej trudnej sytuacji.

mgr Maciej Wzięch