Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku

Nowy Samorząd Uczniowski

16 października uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Wyborach na Przewodniczącego SU. Na liście kandydatów znalazło się sześcioro uczniów z klas VI-VIII. Oddano 234 ważne głosy, a największą liczbę głosów 71, uzyskała uczennica z klasy VIIIa – Julia Siuber.  Będzie przewodniczyć naszemu Samorządowi Uczniowskiemu w roku szkolnym 2020-2021. W tej ważnej funkcji będą jej pomagać w szczególności, pozostali kandydaci: Oliwia Koprowska, Zuzanna Linek, Przemysław Buze oraz Oliwia Kowalczyk i Jakub Słomkowski.

Życzymy im zapału do pracy oraz wielu ciekawych pomysłów i miłej współpracy
                                                                                                                 Opiekunowie SU