Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku

Osiągnięcia i najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2017/2018

OSIĄGNIĘCIA w roku szkolnym 2017/2018

I  PÓŁROCZE

Klasy pierwsze- szkoła podstawowa

Aleksandra Dąbrowska– I miejsce w Miejskim Festiwalu Piosenki „Andrzejkowa Nuta” 2017

Aleksandra Kuczyńska– I miejsce w Miejskim Festiwalu Piosenki„Andrzejkowa Nuta” 2017

Nadia Haberska– III miejsce w Miejskim Festiwalu Piosenki „Andrzejkowa Nuta” 2017

Roksana Grzegórska– wyróżnienie w Miejskim Festiwalu Piosenki „Andrzejkowa Nuta” 2017

Maria Zielińska– wyróżnienie w Miejskim Festiwalu Piosenki „Andrzejkowa Nuta” 2017

Maciej Kamola– I miejsce w Miejskim konkursie Drzewko bożonarodzeniowe

Maciej Groncikowski– I miejsce w Miejskim konkursie Drzewko bożonarodzeniowe

Mateusz Pietrzakowski– II miejsce w Miejskim konkursie Drzewko bożonarodzeniowe

Dominik Smykowski– III miejsce w Miejskim konkursie Drzewko bożonarodzeniowe

Mateusz Trzciński– III miejsce w Miejskim konkursie Drzewko bożonarodzeniowe

Mateusz Trzciński, Aleksandra Kuczyńska, Jan Chaberski- I miejsce w szkolnym konkursie plastycznymi „Mój miś”

Maria Zielińska- II miejsce w szkolnym konkursie plastycznymi „Mój miś”

 

Uczniowie klasy pierwszej otrzymali Certyfikat potwierdzający udział w IX edycji programu „Akademia Bezpiecznego Puchatka”

 

Klasy IV, VII SP oraz II, III oddziały gimnazjalne

Wojciech Gawinecki uczeń klasy III c – Stypendysta Marszałka Województwa Kujawsko- Pomorskiego „Prymus Pomorza i Kujaw

Wojewódzki konkurs przedmiotowy z języka angielskiego

  • Wojciech Gawinecki  kl 3c laureat konkursu
  • Paulina Mandau kl 7 b – udział w etapie rejonowym

Ogólnopolski konkurs „Olimpus” z języka angielskiego 

  • Paulina Mandau kl. 7b- 1 m-ce w szkole/ 8 m-ce w Polsce
  • Wojciech Gawinecki 3c-1 m-ce w szkole/ 8 m-ce w Polsce
  • Natalia Stasiak  kl. 4b- 1 m-ce w szkole
  • Natalia Zaranek kl. 2b- 1 m-ce w szkole

Konkurs Piosenki Patriotycznej w Bądkowie – Alicja Biegała, Zuzanna Smarz, Magdalena Trzcińska, Wioletta Sitko III miejsce

Konkurs plastyczny ogłoszony przez Burmistrza Ciechocinka pt. „Stop uzależnieniom”

Szkoła Podstawowa nr 3

  • II miejsce- Katarzyna Domanowska kl. 7a
  • III miejsce- Anna Piernik- kl. 7 a

SP 3- oddziały gimnazjalne

  • I miejsce- Marcel Matyjanowski kl. 3 c
  • II miejsce- Karolina Cierpisz- kl. 3 c
  • III miejsce- Konstancja Cichocka- kl. 3 c

Szkolny konkurs historyczny nazwą  „Od tabliczki glinianej do Internetu”

  • I miejsce  Mikołaj Gracz kl. 3c
  • II miejsce Wojciech Gawinecki kl. 3c
  • III miejsce ex aequo  Wojciech Skotnicki i Jędrzej Szaj kl. 7 a

Szkolny konkurs historyczny „Rok 2017 rokiem Tadeusza Kościuszki”

  • I miejsce ex aequo   Wojciech Gawinecki i Mikołaj Gracz kl. 3 c
  • II miejsce- Jędrzej Szaj kl. 7 a
  • III miejsce Łukasz Drzewiecki kl. 7 a

 

Nasz szkoła otrzymała również podziękowanie za współorganizację I etapu Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego o Wielkich Polakach z serii „Regionalne Olimpiady Wiedzy o Wielkich Polakach” w roku szkolnym 2017/2018 w województwie kujawsko-pomorskim „Św. s. Faustyna Kowalska- życie, misja miłosierdzia bożego i kult na tle historii Polski”

 

Osiągnięcia sportowe :

Bieg solny 09.09.2017 Ciechocinek

Gimnazja

  • Wojciech  Gawinecki kl. 3c-   II miejsce
  • Wiktoria Górecka kl 3 c-  III miejsce

SP-3

  • Maja Kamola kl. 4 a   – I miejsce,
  • Milena Szczepańska kl.  4 a   – II miejsce

 Festyn  Sportowo – Rekreacyjny  – 29.09.2017 Aleksandrów Kujawski:

  • Wojciech  Gawinecki kl. 3 c- I miejsce (1600m),
  • Wiktoria Górecka kl. 3 c- IV miejsce (800m)

Indywidualne Biegi Przełajowe 03.10.2017 Aleksandrów Kujawski:

  • Wojciech  Gawinecki kl. 3 c – I miejsce (2000m)
  • Zuzia Smarz kl. 2b  I miejsce (1000m)
  • Wiktoria Górecka kl. 3c – III miejsce (1000m)

Indywidualne Biegi Przełajowe  – 10.10.2017 Bydgoszcz

Finaliści woj. kuj.-pom. w  Indywidualnych Biegach Przełajowych:

Wojciech Gawinecki

Zuzia Smarz,

Wiktoria Górecka

 Sztafetowe Biegi Przełajowe 12.10.2017 Aleksandrów Kujawski:

I miejsce -drużyna dziewcząt

I miejsce – drużyna chłopców

Powiatowy Bieg Charytatywny „Dla Łukasza”

Wiktoria Górecka- III miejsce

II PÓŁROCZE

MIĘDZYNARODOWY  konkurs „Kangur matematyczny”

  • Zuzanna Linek klasa 4 a – wyróżnienie
  • Amelia Trojanowska klasa 4 b- wyróżnienie

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

Ogólnopolski konkurs „Leon”- język angielski

Klasy IV- szkoła podstawowa

Natalia Stasiak kl. 4 b-22 miejsce

Oliwia Fronczak kl. 4 b-28 miejsce

Patryk Popławski kl. 4 b- 31 miejsce

Damian Góralski kl. 4 b-32 miejsce

Ogólnopolski konkurs „Leon”- język polski

Klasy IV- szkoła podstawowa

Hanna Lewandowska kl. 4 a- 13 miejsce

Oliwia Fronczak kl. 4 b        – 18 miejsce

Natalia Stasiak kl. 4 b             – 18 miejsce

Mateusz Zarębski kl. 4 b        – 22 miejsce

Zofia Dziurla kl. 4 b               -22 miejsce

Maja Pawlak kl. 4 b               – 24 miejsce

Amelia Sobczak kl. 4 b          – 25 miejsce

Damian Góralski kl. 4 b         – 34 miejsce

Ogólnopolski konkurs „Leon”

Klasy pierwsze- szkoła podstawowa

Kacper Kurpiński kl.1 b- 13 miejsce

Mateusz Trzciński kl. 1b- 16 miejsce

Roksana Grzegórska kl. 1 a- 18 miejsce

Aleksandra Kuczyńska kl. 1 b- 21 miejsce

KONKURSY POWIATOWE

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

Klasy trzecie i drugie gimnazjum

Wojciech Gawinecki kl. 3 c- I miejsce

Karolina Lewandowska kl. 2 b- wyróżnienie

Jan Rosiński- wyróżnienie

 

KONKURSY MIEJSKIE

Konkurs miejski „Piękna Nasza Polska Cała”

Klasy pierwsze- szkoła podstawowa

Mateusz Trzciński kl. 1 b- II miejsce

Aleksandra Kuczyńska kl. 1 b, Nadia Haberska, Roksana Grzegórska kl. 1 a- wyróżnienie

KONKURSY PLASTYCZNE

  • „Ziemia kujawska oczami dziecka”, „Rybim okiem”- nagrody: Dominika Mrówczyńska 7 a, Agata Ciesielska 7 a, wyróżnienia: Katarzyna Domanowska 7a, Natalia Zaborowska 7a.
  • „Z lotu ptaka” II miejsce – Paweł Bobrowski kl. 7 b
  • Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Nad Wisłą piękną i czystą”- wyróżnienie Dominika Mrówczyńska kl. 7 a

Warsztaty filmowe, profilaktyczne- „Sztuka wyboru” w  Bydgoszczy-Filip Kacała,

Gabriela Pawlak, Kacper Śledź z klasy2 a

KONKURSY SZKOLNE

Konkurs plastyczny „Dworek prezydencki”

Klasy pierwsze-szkoła podstawowa

Aleksandra Kuczyńska, Jan Chaberski- I miejsce

Tymoteusz Janusz, Zuzanna Rosińska- II miejsce

Dominik Bednarski, Klaudia Rybczyńska, Nikola Wróbel, Borszyńska Julia- III miejsce

 

Konkursy z okazji „Święta Matematyki” i „Święta Liczby Pi”:

  1. Konkurs literacki „Matematyka”

Nicola Czajkowska kl. 2 a- I miejsce

Wiktoria Kisiel kl. 2 a- II miejsce

Jędrzej Szaj kl. 7a- III miejsce

2. Konkurs fotograficzny „Matematyka wokół nas”

Jakub Świątkiewicz kl. 4 a- I miejsce

Nikola Rybczyńska kl. 4 a- II miejsce

3. Konkurs plastyczny „Święta liczby Pi”

Wojciech Skotnicki kl. 7 a- I miejsce

Zofia Pietrzykowska kl.7a – II miejsce

Magdalena Chaberska kl. 4a- III miejsce

 

Szkolny Konkurs Chemiczny „ Młody Alchemik”

Martyna Rybarczyk, Weronika Wietrzykowska kl. 3  c- I miejsce

Wiktoria Górecka kl. 3 c –    II miejsce

Karolina Cierpisz kl. 3 c –    III miejsce

Natalia Zaborowska kl. 7 a – IV miejsce

Szkolny Konkurs Fizyczny „ Liga zadaniowa z fizyki”

Zaborowska Natalia kl. 7 a –         I miejsce

Lewandowska Karolina kl. 2 b –   II miejsce

Szaj Jędrzej kl. 7 a –                      III miejsce

Stępiński Dominik kl. 7 a –         IV miejsce

Konkurs chemiczny  ” Symbole chemiczne na wesoło”

Skotnicki   Wojciech kl. 7 a – I miejsce

Januszewska Karolina, Pietrzykowska Zofia kl. 7 a – II miejsce

Cierpisz Karolina, Matyjanowski Marcel kl. 3 c – III miejsce

 

Konkurs fotograficzny „Okiem Przyrodnika”- edycja wiosenna

Wiktoria Górecka, Zofia Gackowska kl. 3 c -I miejsce

Konstancja Cichocka kl. 3 c – II miejsce

Całoroczny turniej wiedzy geograficznej „Geograf Roku”

Jędrzej Szaj kl. 7 a – I miejsce

Weronika Zakrzewska, Zofia Gackowska, Martyna Rybarczyk kl. 3 c – II miejsce

Konkurs ekologiczny „Drugie życie przedmiotu”

Paweł Bobrowski kl. 7 b – wyróżnienie

SZKOLNY KONKURS LITERACKI „OJCZYZNA W OCZACH DZIECI I MŁODZIEŻY”

Kategoria – esej, opowiadanie

Dominika Mrówczyńska kl. 7a – I miejsce

Wojciech Gawinecki kl. 3 c – II miejsce

Marika Oleśkowska kl. 3 c – III miejsce

Kategoria wiersz

Szymon Drzewiecki kl. 7 a – I miejsce

Karolina Cierpisz kl. 3 c – II miejsce

Marcel Matyjanowski kl. 3 c – III miejsce

UCZNIOWIE Z NAJWYŻSZYMI ŚREDNIMI

 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W CIECHOCINKU

ODDZIAŁY GIMNAZJALNE

Nazwisko, imię ucznia  Średnia ocen Klasa
Gawinecki Wojciech 5,67 3 c
Lewandowska Karolina 5,6 2 b
Górecka Wiktoria 5,13 3 c
Trojanowska Zuzanna 5,13 3 c
Gackowska Zofia 5,13 3 c
Cierpisz Karolina 5,13 3 c
Zaranek Natalia 5,07 2 b
Matyjanowski Marcel 5,07 3 c
Cichocka Konstancja 5 3 c
Kacała Filip 4,93 2 a
Pawlak Gabriela 4,93 2 a
Wonorski Aleksander 4,87 2 a
Smarz Zuzanna 4,8 2 b

SZKOŁA PODSTAWOWA

Januszewska Karolina 5,5 7 a
Mrówczyńska Dominika 5,43 7 a
Świątkiewicz Jakub 5,36 4 a
Linek Zuzanna 5,27 4 a
Trojanowska Amelia 5,27 4 b
Zaborowska Natalia 5,21 7 a
Chaberska Magdalena 5,18 4 a
Kamola Maja 5,18 4 a
Stasiak Natalia 5,18 4 b
Fronczak Wiktoria 5,07 7 a
Stępiński Dominik 5,07 7 a
Kaliszewski Franciszek 5 4 a
Szaj Jędrzej 4,93 7 a
Łągiewczyk Liliana 4,91 4 a
Włodarska Martyna 4,91 4 a
Pawlak Maja 4,91 4 b
Domanowska Katarzyna 4,86 7 a
Drzewiecki Szymon 4,86 7 a
Skotnicki Wojciech 4,86 7 a
Śmigielska Oliwia 4,82 4 a
Mazur Amelia 4,79 7 a
Gmińska Maja 4,79 7 a

 

Wszystkim uczniom gratulujemy!!!