Podlaskie Dni Matematyki 2020

MATEMATYKA w ciekawym wydaniu 🙂

Zapraszamy uczniów i pasjonatów na Podlaskie Dni Matematyki 2020 – online, oferta jest bardzo bogata.

Program i wejście – Podlaskie Dni Matematyki- przejrzyjcie dokładnie na pewno każdy coś wybierze dla siebie ( będzie też spotkanie nt. gier zespołowych)

Uczestnictwo w  wykładach i warsztatach nie wymaga rejestracji i jest bezpłatne.

Każdy wykład lub warsztat będzie miał podany otwarty link dostępu  ( patrz PROGRAM ), wejście na wykład tylko we wskazanych godzinach.

Na koniec każdego wykładu prowadzący przeprowadzi krótki quiz, najlepsze lub najszybsze odpowiedzi zostaną nagrodzone.

• Terminy wykładów i spotkań: 20.11.2020 r, 21.11.2020 r, 23.11.2020 r, 24.11.2020 r
  • Wykłady będą prowadzone w większości w języku polskim, jednakże w programie znajdą się również bardzo atrakcyjne prezentacje wykładowców zagranicznych.
  • Narzędzia: MS Teams, ZOOM, Discord.

A wszystko startuje już 20.11. 2020 (w Dzień urodzin Benoit Mandelbrota)

Najserdeczniejsze życzenia, zdrowych, pogodnych, przeżytych w radosnym
nastroju Świąt Wielkiej Nocy pełnych wiary, nadziei i miłości

składają