Powitanie wiosny w SP3

W kwiatowych strojach i wesołych humorach przywitaliśmy wiosnę. Uczniowie Samorządu Szkolnego wraz z opiekunami zaproponowali wszystkim zabawę z wiosennymi konkursami: przygotowanie EkoMarzanny z surowców wtórnych oraz prace plastyczne do wybranego wiersza związanego z nową porą roku. Wszyscy uczniowie wraz ze swymi wychowawcami zaprezentowały wiosenną modę z kwiatami w roli głównej. Jury wyróżniło klasy IV a i IV b za szczególne zaangażowanie w zabawę i wykonanie prac konkursowych.

W kolejnej części imprezy dyrektor szkoły Pan Maciej Wzięch wręczył dyplomy i nagrody z wielu konkursów, które odbyły się w II półroczu, min. z języka angielskiego, matematyki, przyrody. Podsumowaniem dnia był obiad pod chmurką.

Wszystkim dziękujemy za wspaniałą zabawę i pomoc w przygotowaniu Dnia Wiosny 2019

Uczniowie SU